Pierwszy punkt Neptuna Końskie

KAR
Freeimages.com
Piłkarze Neptuna Końskie wywalczyli historyczny punkt w Centralnej Lidze Juniorów. Konecki zespół zremisował w sobotę u siebie z TOP 54 Biała Podlaska 1:1. Nasza drużyna wygrywała od 45 minuty po trafieniu Kamila Kowalczyka. W 73 minucie do remisu doprowadził Michał Pyrka. Do końca meczu wynik nie uległ zmianie.

W sobotę, o godzinie 12, podopieczni trenera Arkadiusza Jarząba zmierzą się w Woli Chorzelowskiej ze Stalą Mielec. Ekipa z Końskich, podobnie, jak zespół z Mielca po rozegraniu trzech kolejek ma jeden punkt na koncie. Neptun zajmuje ostatnie, szesnaste miejsce, Stal jest czternasta w tabeli.