Piłkarze GKS Iwaniska przegrali w emocjonującym meczu z Nidzianką Bieliny. Wszystkie bramki padły w drugiej połowie. Zobacz zdjęcia

Bartosz Wartałowicz
GKS Iwaniska przegrał 1:2 z Nidzianką Bieliny. Sędzia główny spotkania podyktował dwa rzuty karne w meczu. Zobacz galerię zdjęć >>>>>>>>Dorota Prokop
GKS Iwaniska przegrał 1:2 z Nidzianką Bieliny w meczu 4 kolejki A klasy grupy 3. Zobacz zdjęcia z tego spotkania.

GKS Iwaniska - Nidzianka Bieliny 1:2 (0:0)
Bramki: Rafał Żyłowicz z karnego 72 - Rafał Iwan z karnego 61, 63

Na gole w Iwaniskach kibice musieli czekać do drugiej połowy. W 60 minucie Dominik Górecki otrzymał drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę i GKS musiał grać przez pół godziny w osłabieniu. Sędzia podyktował rzut karny dla Nidzianki, który na gola zamienił Rafał Iwan. Ten sam zawodnik dwie minuty później podwyższył prowadzenie zespołu z Bielin. Gospodarze próbowali odwrócić wynik spotkania, jednak stać ich było tylko na jedną bramkę. W 72 minucie Piotr Bera obronił rzut karny, ale sędzia uznał, że golkiper Nidzianki przekroczył przepisy i arbiter powtórzył wykonanie "jedenastki". Rafał Żyłowicz przy drugiej próbie już się nie pomylił i mecz zakończył się wynikiem 1:2.