Piłkarze KSZO Ostrowiec zremisowali na wyjeździe z GKP Gorzów Wielkopolski

/dor/
W rozegranym dziś meczu I ligi piłkarze KSZO Ostrowiec zremisowali na wyjeździe z GKP Gorzów Wielkopolski 1:1 (0:0).

Bramkę dla KSZO zdobył Marcin Folc w 58 minucie, wyrównał Mateusz Machaj w 62 minucie.
KSZO grał w składzie: Wróbel - Szymoniak (60 Stachurski), Kardas, Ciesielski, Matuszczyk - Białek, Wieczorek, Skórnicki (76 Kapsa), Cieciura - Folc (91 Dybiec), Cieśliński.

Żółtą kartką upomniany został Jarosław Wieczorek. Sędziował Michał Zając z Sosnowca.
KSZO wywalczył cenny punkt. Zagrał bez chorego Krystiana Kanarskiego i kontuzjowanego Adriana Frańczaka.