Piłkarze ręczni KSZO przegrali z Ostrovią Ostrów Wielkopolski

Rafał SOBOŃ
Kolejny mecz bez zdobyczy punktowej. W czwartej kolejce I ligi grupy B KSZO uległ w Ostrowie Wielkopolskim miejscowej Ostrovii.

Ostrovia Ostrów Wielkopolski - KSZO Odlewnia Ostrowiec Świętokrzyski 34:28 (15:15)

Pierwsza połowa, podobnie jak w trzech poprzednich spotkaniach I-ligi nie należał do złych. Podopieczni trenera Rafał Przybylskiego prowadzili nawet: w 5 minucie 3:2, a w 20 minucie 10:12. Tę dwupunktową przewagę roztrwonili w ostatnich pięciu minutach gry i na przerwę schodzili przy remisie po 15.

Po zmianie stron wróciły złe wspomnienia z poprzednich spotkań. Gospodarze wyszli na kilkubramkową przewagę i choć na kwadrans przed końcem gracze KSZO zmniejszyli stratę do jednej bramki, nie zdołali wywalczyć pierwszych punktów w lidze, ulegając ostatecznie 34:28.

W innych meczach: KSSPR Końskie - Olimp Grodków 25:22 (15:12). MTS Chrzanów - AZS Uniwersytet Zielona Góra 31:25 (17:13), Czuwaj Przemyśl - ŚKPR Świdnica 30:21 (14:10), Viret CMC Zawiercie - PE Gwardia Opole 21:29 (15:19), Siódemka Legnica - Szczypiorno Kalisz 37:33 (17:12), Olimpia Piekary Śl. - SPR Tarnów 31:28 (15:14).

1. Gwardia 4 8 126-96
2. Siódemka 4 6 135-113
3. KOŃSKIE 4 6 123-105
4. Olimpia 4 6 117-105
5. Olimp 4 5 105-90
6. Ostrovia 4 5 123-117
7. Viret CMC 4 4 116-116
8. Świdnica 4 4 102-109