Piłkarze ręczni Orlen Wisły Płock mistrzem Polski. Złote medale odebrali po zwycięstwie z Industrią Kielce. Tak fetowali tytuł z kibicami

Dorota Kułaga
Radość zawodników Orlen Wisły Płock podczas dekoracji medalowej po zwycięstwie w meczu finałowym Ekstraklasy piłkarzy ręcznych z Industrią Kielce. Nafciarze w finałowej rywalizacji zwyciężyli 2-0, wracając tym samym na tron mistrzów Polski po 13 latach przerwy. Piotr Polak/PAP/Kamil Bielaszewski
Piłkarze ręczni Orlen Wisły Płock w walce o mistrzostwo Polski pokonali 2:0 Industrię Kielce. W Hali Legionów odebrali złote medale. Nafciarze wrócili na tron mistrzów Polski po 13 latach przerwy.

Piłkarze ręczni Orlen Wisły Płock mistrzem Polski w piłce ręcznej mężczyzn

Piłkarze ręczni ORLEN Wisły Płock po 13 latach przerwy zostali ponownie najlepszą drużyną w Polsce. W finałowej rywalizacji w ORLEN Superlidze okazali się lepsi od ustępującego mistrza – Industrii Kielce. Wygrali z nią dwa razy, w dramatycznych okolicznościach, po rzutach karnych.

Zobacz zdjęcia z fetowania mistrzostwa Polski

Złote medale i puchar za mistrzostwo Polski zawodnicy Orlen Wisły odebrali w kieleckiej Hali Legionów. A później fetowali ten sukces ze swoimi kibicami, którzy wspierali ich dopingiem w Kielcach.