Piłkarze ręczni Wisły Sandomierz przegrali baraże. Olimp Grodków znów lepszy o 10 bramek (zdjęcia)

/PK/
W rewanżowym meczu pierwszej rundy baraży o awans do pierwszej ligi piłkarzy ręcznych, Wisła Sandomierz przegrała z Olimpem Grodków 22:32 (11:14).

Wisła Sandomierz - Olimp Grodków 22:32 (11:14)

Wisła: Skowron, Wójcik - Teterycz 1, Kutek 4, Dusak 4, Werstler 4, Guz 1, Sadecki 6, Zieliński 2, Smardz, Gach, Kucharczak, Szklarski, Pawelczyk.

W pierwszym meczu, rozegranym w sobotę w Grodkowie Olimp był również lepszy o 10 bramek, wygrał 31:21, i to on zagra w decydującej, drugiej rundzie baraży z ASPR Zawadzkie.

W rewanżu gra Wisły wyglądała dobrze do 25 minuty, w której gospodarze wygrywali 11:10. Ale jeszcze przed przerwą goście zdobyli cztery bramki z rzędu, po zmianie stron poprawili kolejnymi dwiema i mecz był praktycznie rozstrzygnięty. - W drugiej połowie zagraliśmy słabo, Olimp miał bardziej wyrównany zespół, dłuższą ławkę rezerwowych, lepsze warunki fizyczne. Jego zawodnicy wchodzili w naszą obronę, jak w masłow, przewracając obrońców - ocenił trener-koordynator Wisły, Marcin Marzec.