Piotr Koń piąty w biegu górskim

Redakcja
Piotr Koń z Fałkowa zajął piąte miejsce w biegu górskim na szczyt Babiej Góry.
Piotr Koń z Fałkowa zajął piąte miejsce w biegu górskim na szczyt Babiej Góry. Fot. archiwum prywatne
Piotr Koń z Gminnego Ludowego Klubu Sportowego Fałków startował w biegu górskim w Zawoi. Trasa wynosiła 10 kilomerów i prowadziła z Zawoi Widły na szczyt Babiej Góry - wysokość 1725 metrów.

Nasz zawodnik w mocnej stawce rywali zajął piąte miejsce. Bieg ukończyło 161 zawodników. Wyniki zawodów: 1. Daniel Wosik (RMD Montrail Team- Kunów) - 58,37, 2. Piotr Czapla (Puma Runing Team- Gliwice) -1:01,51, 3. Rafał Matuszczak (LLKS Osowa Sień) - 1:02,02, 4. Grzegorz Gajda (MTB Silesia Rybnik- Zawoja) - 1:02,09, 5. Piotr Koń (RMD Montrail Team - GLKS Fałków) - 1:02,17.