Piotr Koń z Fałkowa zajął czwarte miejsce w mistrzostwach Polski w biegu górskim

dor
Piotr Koń (drugi z prawej) zajął czwarte miejsce.
Piotr Koń (drugi z prawej) zajął czwarte miejsce. archiwum organizatora
Piotr Koń z Fałkowa zaliczył kolejny udany start, tym razem w dwudziestym trzecim Biegu na Ślężę, który odbył się w Sobótce koło Wrocławia.

W ramach tego biegu rozegrane zostały Mistrzostwa Polski Seniorów w biegu górskim na krótkim dystansie. Trasa rywalizacji wynosiła 5 kilometrów, przewyższenie 530 metrów, i prowadziła z Sobótki na szczyt Ślęży - 718 metrów. Zawody ukończyło 382 zawodników.

Wyniki: 1. Kamil Jastrzębski (SKB Kraśnik) - 25:39, 2. Krzysztof Bodurka (Kraków) - 26:12, 3. Piotr Czapla (Olimpia Zabrze) - 26:31, 4. Piotr Koń (GLKS Fałków - RMD Montrail Team) - 26:45, 5. Adam Jamiński (Wawel Kraków) - 23:58, 6. Dominik Tabor (Łapanów) 27:24.