PKO Ekstraklasa. Trenerzy Kamil Kuzera i Jan Urban po zremisowanym 1:1 meczu Górnik Zabrze - Korona Kielce. Zobacz wideo

Bartosz Wartałowicz
Kamil Bielaszewski
Korona Kielce zremisowała 1:1 na wyjeździe z Górnikiem Zabrze w ramach 27 kolejki PKO Ekstraklasy. Na pomeczowej konferencji prasowej, głos zabrali szkoleniowcy obu drużyn.

Trenerzy - Kamil Kuzera i Jan Urban zabrali głos na konferencji prasowej po meczu Górnik - Korona

Jesteśmy bardzo źli, bo ten mecz miał dwie różne fazy. Moment, w którym tracimy bramkę, jest momentem w którym dominujemy na boisku i mogłoby się wydawać, że zabijamy ten mecz. Dajemy prezent i o to najbardziej jesteśmy źli. Powinniśmy zamknąć ten mecz, ale tak się niestety nie stało. Złość wynika też z tego, że naprawdę dobrze graliśmy w piłkę i chłopaki zostawili dużo zdrowia i to po prostu boli. Nic się nie dzieje, jedziemy dalej, mamy przed sobą kolejny mecz u siebie i wciąż mamy szansę, żeby się utrzymać w Ekstraklasie

- powiedział Kamil Kuzera - trener Korony Kielce.

Szkoda, że był spalony i ta nasza bramka nie była uznana. Chwilę potem my tracimy bramkę i były takie sytuacje, że zespół był zagubiony po straconym golu, ale nie w tym meczu. Pierwsza połowa była wyrównana, ale nie dostaliśmy premii za drugą połowę, gdzie szukaliśmy zmian, szukaliśmy zawodników, którzy bazując na szybkości szukaliby bramki przeciwnika. Zmiany wniosły dużo ożywienia i to może cieszyć. Nie mogę mieć pretensji do zespołu, bo dali tyle, ile mieli. Jeżeli będziemy z takim sercem grać w drugiej połowie, to te bramki będą padały. Cieszę się, że Piotrek Krawczyk strzelił bramkę, przełamał się. W święta trzeba trochę odpocząć, oczyścić głowy i po świętach będziemy walczyć do samego końca o utrzymanie

- podsumował spotkanie Jan Urban - trener Górnika Zabrze.