Plebiscyt Sportowy 2020. Sandra Drabik zajęła ósme miejsce: Najważniejsze to cały czas być na szczycie [WIDEO]

Dorota Kułaga
od 16 lat
Sandra Drabik ze Sportowego Klubu Soma Gym Kick Boxing Kielce zajęła ósme miejsce wśród sportowców w 69. Plebiscycie Sportowym 2020 Świętokrzyskie Gwiazdy Sportu.

Mistrzyni Polski w kategorii do 51 kg i etatowa reprezentantka kraju. Jedno zwycięstwo dzieli ją do wywalczenia paszportu na Igrzyska Olimpijskie w Tokio. Zeszłoroczne kwalifikacje zostały przerwane, ale „co się odwlecze to nie uciecze”. Jesteśmy przekonani, że w kwietniu razem będziemy się cieszyć z kolejnej świętokrzyskiej olimpijski.

-Trzeba być na szczycie, żeby być pozycją numer 1 w kadrze, a to jest przepustka do międzynarodowych startów. Na tym się skupiam. Na razie trzymam poziom, oby tak było jak najdłużej - mówiła Sandra Drabik, która jest naszą wielką olimpijska nadzieją na start w Tokio.