W niedzielę policjanci zatrzymali do kontroli BMW, które ciągnęło... wóz. Kierowca spod Sandomierza niestety nie pojechał w dalszą podróż nietypowym zestawem... Wóz rolniczy musiał zostać na poboczu a kierowca został ukarany mandatem. Nagranie z policyjnego zatrzymania już jest lokalnym hitem w mediach społecznościowych. Autora niestety nie znamy.

Funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego z Tarnobrzega pełniąc służbę nieoznakowanym bmw na terenie gminy Gorzyce w powiecie tarnobrzeskim, około godziny 10 zatrzymali do kontroli jadącego droga krajową numer 77 w kierunku Sandomierza kierowcę innego bmw. Powodem nie był tym razem ani brak oświetlenia, ani niepewny styl jazdy.

- Policjanci zauważyli, że do haka z tyłu bmw podczepiony jest dwuosiowy wóz rolniczy. Oczywiście zatrzymali kierowcę bmw do kontroli - informuje sierżant sztabowy Eligiusz Skuza z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Tarnobrzegu.

Samochodem kierował mieszkaniec gminy Dwikozy (powiat sandomierski), który jechał do domu. Mężczyzna został ukarany mandatem karnym, policjanci uniemożliwili mu dalsza jazdę tym nietypowym składem - wóz musiał odczepić i pozostawić przy drodze w bezpiecznym dla innych kierowców miejscu.

Prowadzoną kontrolę drogową zdołał zarejestrować jeden z kierowców, który umieścił nagranie w sieci - tym sposobem dotarło ono również do nas.


POLECAMY RÓWNIEŻ:Najpiękniejsze polskie cheerleaderki. Zdjęcia


Praca marzeń. 10 najlepszych ofert pracy10 najdłuższych małżeństw w świecie show-biznesuWille i pałace najbogatszych Polaków. Zobacz, jak mieszkająTe kraje omijaj szerokim łukiem! Zobacz rankingIle kosztuje wychowanie dziecka w Polsce?