Polska - Słowenia 3:2 POWTÓRKI BRAMEK, gole na YOUTUBE. WYNIK MECZU. Zobacz, jak Polska wygrała ze Słowenią [ZAPIS RELACJI LIVE, WIDEO]

mko

Zobacz galerię (4 zdjęcia)
Mecz Polska - Słowenia zakończył się wynikiem 3:2. Powtórki tylko u nas, zobacz gole na Youtube. Bramki dla Polski zdobywali Sebastian Szymański dla Polski w 3. minucie, Robert Lewandowski w 54. minucie, Jacek Góralski w 81. minucie oraz Tim Matavz w 14. i 59. Josip Ilicić dla Słowenii. Zobacz powtórki bramek.

POLSKA - SŁOWENIA 3:2

Bramki: Sebastian Szymański 3', Robert Lewandowski 54' , Jacek Góralski 81' - Tim Matavz 14', Josip Ilicić 61'

POLSKA - SŁOWENIA 3:2. Przebieg meczu i BRAMKI NA YOUTUBE - zobacz

90' - +5 - KONIEC MECZU.

90' +3 - Zieliński silnym strzałem trafia obok słupka. Niewiele brakowało do podwyższenia wyniku!

90' - Sędzia dolicza 5 minut do drugiej połowy.

Słoweńcy w "10".

85' - Czerwona kartka dla Kurtića. W konsekwencji drugiej żółtej.

81' - GOL DLA POLSKI. - Fenomenalny Lewandowski ogrywa w polu karnym pół słoweńskiej obrony, zagrywa do Gosickiego, ten z pierwszej piłki do Jacka Góralskiego. Góralski z pierwszej piłki trafia do siatki. Jest 3:2 dla Polski!

79' - Grosicki mocno strzela na bramkę Oblaka. Bramkarz Słowenii górą

Widać dużą chęć do gry Grzegorza Krychowiaka. Czy zdobędzie gola?

76' - Strzał Grzegorza Krychowiaka na bramkę. Zablokowany.

72' - Verbić strzela z za pola karnego. Niecelnie.

67' - Strzał Lewandowskiego na bramkę Oblaka. Górą bramkarz Słowenii.

61' - GOL DLA REPREZENTACJI SŁOWENII. Strzelcem gola Ilicić.

59' - Zieliński strzela na bramkę Słowenii. Piłka przelatuje obok słupka!

59' - Doskonała akcja oskrzydlająca reprezentacji Polski.

55/56' - Piotr Zieliński bliski strzelenia gola. Broni Oblac

54' - GOL DLA POLSKI. STRZELCEM ROBERT LEWANDOWSKI. To kolejna bramka w tych eliminacjach i kolejna dla reprezentacji Polski.

52' - Kibice śpiewają "Mazurka Dąbrowskiego". Są brawa.

51'- Verbić z ostrego kąta na bramkę Szczęsnego. Nasz bramkarz broni pewnie.

50' - Krychowiak strzelał na bramkę Słowenii. Oblak broni strzał z ostrego kąta.

50' - rzut rożny dla Polski po akcji Krychowiaka

21.53 - GRAMY!

Około 21.53 rozpoczęła się druga odsłona spotkania.

Czekamy na drugą połowę.

KONIEC PIERWSZEJ POŁOWY

45' +5 - Dośrodkowanie Ilicića w pole karne. Niecelne podanie i sędzia kończy mecz.

45' +3 - ŁUKASZ PISZCZEK SCHODZI Z BOISKA. To koniec jego kariery reprezentacyjnej. Jest piękna owacja na PGE Narodowym. W jego miejsce wchodzi Kędziora.

45' +1 - Strzał Szymańskiego po przepuszczeniu piłki przez Piotra Zielińskiego. Ale, niestety, dość niecelny i słaby.

44' - Aż cztery minuty dolicza arbiter do pierwszej połowy!

43' - Gra obydwu zespołów koncentruje się w środku pola. Czy obydwie drużyny czekają już na przerwę?

40' - Piszczek w polu karnym wywalcza rzut rożny.

Piszczek miał zejść w 30 minucie, jednak trener Brzęczek pozostawia go na boisku. To zmiana scenariusza.

39' - Szymański w polu karnym przy piłce, jednak Polak pośliznął się na murawie.

38' - Ilicić kompletnie niepilnowanym w polu karnym, jednak nie zdołał oddać strzału.

37' - Kamil Grosicki szarżował w polu karnym, ale tylko rzut rożny dla naszych piłkarzy.

35' - Dośrodkowanie Sebastiana Szymańskiego w pole karne i piłka ląduje na głowie Roberta Lewandowskiego. Oblak broni! Robert mógł skierować piłkę bliżej słupka, jednak decyzję trzeba było podjąć błyskawicznie. Brawa dla Roberta za ten strzał!

34' - Groźne dośrodkowanie z rzutu rożnego Słoweńców. Jednak piłka ląduje za polem karnym.

Mecz toczy się w imponującym tempie, mimo, że obydwie drużyny nie grają już o dużą stawkę.

Jednak na powtórkach widać, że stan murawy na PGE Narodowym jest skandaliczny. Spod nóg zawodników unosi się piach.

28' - Strzał Grosickiego na bramkę Słoweńców. Bardzo niecelny.

27' - Strzał Kurtića na bramkę Szczęsnego; wysoko ponad poprzeczką.

24' - Dośrodkowanie Ilicićia w pole karne. Groźna sytuacja dla bramki Wojciecha Szczęsnego, na szczęście bez strzału Słoweńców.

23' - Dośrodkowanie Zielińskiego w pole karne. Jeden z naszych reprezentantów zagrywał głową, niestety ponad bramką.

19' - Po serii rzutów rożnych dla reprezentacji Polski mamy rzut wolny. Do piłki podchodzi Zieliński i wrzuca w pole karne. Jednak Słoweńcy się bronią.

17' - Kamil Grosicki kolejny raz dynamicznie zagrywa w pole karne. Żaden z partnerów nie doszedł jednak do piłki.

14' - GOL DLA SŁOWENII. Bramkę zdobywa Tim Matavz.

11' - Robert Lewandowski dośrodkowuje w pole karne, ale obrońcy Słowenii wybijają piłkę.

9' - Kamil Grosicki dośrodkowuje w pole karne i Zieliński bliski zdobycia bramki. To była niemal stuprocentowa sytuacja!

7' - Artur Jędrzejczyk zastępuje Kamila Glika. Dla Jędrzejczyka to 40. mecz w reprezentacji Polski.

4' - Niefortunne zderzenie Kamila Glika z jednym z rywali. Musi zejść z boiska.

3' - GOL DLA REPREZENTACJI POLSKI.
Po rzucie rożnym wykonywanym przez Piotra Zielińskiego piłka wchodzi na nogę Sebastiana Szymańskiego. Piękny strzał zza pola karnego i mamy 1:0 dla reprezentacji Polski.

Powtórka gola Szymańskiego:

2' - Dośrodkowanie Sebastiana Szymańskiego i groźna sytuacja pod bramką Słowenii.

1' - żółta kartka dla Jasmina Kurtića za faul na reprezentancie Polski.

Godzina 20.45 GRAMY!

Godzina 20.43 Trwa powitanie obydwu reprezentacji.

Godzina 20.41. Cały stadion wspólnie z reprezentantami Polski śpiewa "Mazurka Dąbrowskiego".

Godzina 20.40 Odegrano hymn Słowenii.

Godzina 20.39 - Łukasz Piszczek odebrał pamiątkową koszulkę z numerem 66, symbolizującym 66 meczów w kadrze, które rozegrał. To jego ostatni mecz w kadrze. Dziś ma grać do około 30 minuty, po czym nastąpi uroczyste pożegnanie.

Godzina 20.38 - Obydwie jedenastki ustawiają się już na murawie PGE Stadionu Narodowego.

Skład reprezentacji Polski: Wojciech Szczęsny - Łukasz Piszczek, Kamil Glik, Jan Bednarek, Arkadiusz Reca – Jacek Góralski, Grzegorz Krychowiak – Sebastian Szymański, Piotr Zieliński, Kamil Grosicki – Robert Lewandowski.

Skład reprezentacji Słowenii: Oblak - Stojanović, Blazić, Mevlja, Balkovec - Krhin, Kurtić - Ilicić, Bijol, Verbić - Matavż

TAK ZAPOWIADALIŚMY MECZ:

Mecz Polska - Słowenia w eliminacjach mistrzostw Europy odbędzie się we wtorek, 19 listopada 2019 o godzinie 20.45. Transmisja wydarzenia odbędzie się w telewizji i internecie. Zapraszamy na relację live z meczu. Spotkanie będziemy relacjonować na żywo w tym artykule. Początek już o 20.45.

Polska - Słowenia. Ostatni mecz Łukasza Piszczka

Mecz Polska - Słowenia będzie ostatnim spotkaniem rozegranym dla reprezentacji Polski przez prawego obrońcę Łukasza Piszczka.

- Jest na pewno jakiś niedosyt, bo nie zdobyłem medalu ważnej imprezy z naszą drużyną narodową. Jednak samo to, że mogłem reprezentować Polską na wielu ważnych imprezach, jest dla mnie powodem do dumy. Myślę, że ten okres eliminacji do Euro 2016 i sam turniej mistrzostw Europy w 2016 roku był jednym z najbardziej udanych w mojej karierze - powiedział na przedmeczowej konferencji prasowej Łukasz Piszczek.

- Czy po zakończeniu kariery piłkarskiej będę trenerem? Tak daleko nie wybiegam w przyszłość. Mam jeszcze pół roku kontraktu w klubie, zobaczymy, czy uda się go przedłużyć - powiedział Łukasz Piszczek, w tym momencie reprezentujący barwy niemieckiej Borussii Dortmund.

Polska - Słowenia transmisja tv i online. Gdzie oglądać? Live stream. Elimiminacje EURO 2020. 19. 11. 2019

- Wyrazy uznania dla kolegów, że zapewnili sobie awans dużo wcześniej. Jakiś czas temu prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej Zbigniew Boniek zadzwonił do mnie z propozycją, czy chciałbym pożegnać się z kibicami na PGE Narodowym. Jestem wdzięczny za taką możliwość - dodał Łukasz Piszczek.

Na konferencji obecny był także Jerzy Brzęczek, trener reprezentacji Polski.

- Podczas meczu na pewno nie będziemy stosować dużych eksperymentów. Będą jakieś zmiany, ale nie będzie rewolucji. Będzie kontynuacja naszej taktyki i strategii z poprzednich meczów eliminacyjnych - powiedział selekcjoner.

- Ustaliliśmy, że Łukasz Piszczek rozpocznie spotkanie od 1. minuty, będzie grał około 30 minut - powiedział o pożegnaniu Łukasza Piszczka Jerzy Brzęczek.

Jaki jest stan zdrowia zespołu reprezentacji Polski?

- Oprócz Macieja Rybusa i Bartosza Bereszyńskiego, którzy opuścili zgrupowanie, nie ma większych problemów zdrowotnych po meczu z Izraelem. Zawsze są jakieś obtarcia i potłuczenia. Informacja na temat Bartka Bereszyńskiego nie jest szczęśliwa, bo miał zastąpić Łukasza Piszczka - mówił Jerzy Brzęczek.

Polska - Słowenia 19.11.2019. Gdzie transmisja meczu na żywo?

Spotkanie Polska - Słowenia odbędzie się we wtorek, 19 listopada, o godzinie 20.45 na PGE Narodowym.