Porażka drugoligowych piłkarzy ręcznych AZS Politechniki Świętokrzyskiej Kielce w Bochni

PK
W meczu drugiej ligi piłkarzy ręcznych, MOSiR Bochnia wygrał z AZS Politechnika Świętokrzyska Kielce.

MOSiR Bochnia - AZS Politechnika Świętokrzyska Kielce 31:23 (19:11)

AZS Politechnika: Świąder, Godzwon - Nawara, Sadecki 1, Litwin 1, Kwieciński 2, Rączka 2, M. Nowak 5, Ł. Kurek, R. Nowak 3, Banasik, Słomiński 1, Żaba-Żabiński 2 (1), Glita 6 (1).

Kielczanie dobrze rozpoczęli mecz, w 8 minucie prowadzili 3;1, dwie minuty później 3:5. Od stanu 8:8 w 18 minucie bochnianie zdobyli cztery bramki z rzędu i to był przełomowy moment spotkania. Jeszcze w 26 minucie MOSiR wygrywał tylko 14:11, ale przed przerwą dołożył kolejną serię - tym razem pięciu goli i w drugiej połowie mógł już spokojnie kontrolować wynik.