Porażka Futsalu Nowiny na inaugurację II Polskiej Ligi Futsalu (video, zdjęcia)

/dor/
Nie udała się inauguracja sezonu 2010/2011 w grupie trzeciej w II Polskiej Lidze Futsalu zawodnikom Futalu Nowiny. We własnej przegrali z KU AZS UMCS Lublin 5:7.

UKS Futsal Nowiny - KU AZS UMCS Lublin 5:7 (2:3), Damian Król 3, Marcin Lasota 2 - Karol Ręba 2, Jarosław Walęciuk, Wojciech Boniaszczuk, Wojciech Myć, Rafał Krupski i Damian Miazga po 1.
Futsal Nowiny: Sebastian Dobrodziej - Marcin Lasota, Dominik Szymkiewicz, Damian Król, Mateusz Wójtowicz oraz Piotr Lichota, Emil Lurzyński, Michał Łabęcki, Mateusz Łabęcki, Miłosz Stawiak, Kamil Kowalski.

Drużyna z Nowin źle rozpoczęła piątkowy mecz, tracąc bramkę po strzale Karola Ręby, i później musiała odrabiać straty. Do przerwy było 2:3, ale początek drugiej odsłony znowu należał do gości, którzy nie dali już sobie odebrać zwycięstwa. -Nie wyszedł nam ten mecz, szczególnie pierwsza połowa. Zabrakło trochę szczęścia i determinacji - powiedział Michał Panas, trener Nowin.