Porażka KSZO Odlewni w Przemyślu

PK
W meczu pierwszej ligi piłkarzy ręcznych, Czuwaj Przemyśl wygrał z KSZO Odlewnią Ostrowiec Świętokrzyski.

Czuwaj Przemyśl - KSZO Odlewnią Ostrowiec Świętokrzyski 31:24 (16:8)

KSZO Odlewnia: Szewczyk, Piątkowski - Grabowski 7 (4), Bulski 1, Falasa, Jeżyna 2, Cukierski 2, Kogutowicz 1, Stańko 3, Afanasjew, Telka 1, Goliszewski, Kieloch 1, Sobut 3, Antolak 2 (2), Hubka 1.

- Mecz błędów, ale i walki. W Przemyślu wszystkim gra się trudno - powiedział nam Tomasz Radowiecki, który prowadzi KSZO Odlewnię wraz z Mariuszem Jurasikiem.

Czuwaj szybko narzucił swoje warunki gry i objął kilkubramkowe prowadzenie. W 10 minucie wygrywał 6:3, a w 28 - 15:7. Po przerwie przewaga przemyślan jeszcze wzrosła, w 42 minucie osiągnęła 10 bramek - 23:13. W ostatniej fazie meczu ostrowczanie nieco zmniejszyli straty, w czym duża zasługa ich najlepszego zawodnika w tym spotkaniu, bramkarza Karola Szewczyka.