Porażka Nowin z Nbitem Gliwice w I lidze futsalu

/dor/
W 17. kolejce grupy południowej pierwszej ligi futsalu, drużyna Ekom Futsal Nowiny przegrała na wyjeździe z zespołem Nbit Gliwice 4:8.

Nbit Gliwice - Ekom Futsal Nowiny 8:4 (5:0), Jagiełło 6, 29, Satora 6, Musiał 13, Pidczenko 15, 22, Minkus 16, Myśliwiec 21 - Ponikowski 35, Jagodzki 35, Kukla 37, 38.
Ekom Futsal: Majcher - Jagodzki, Kukla, W. Szymkiewicz, Ponikowski, Król, Kasprzyk.

- Do przerwy gospodarze byli zdecydowanie. W drugiej połowie wypadliśmy dużo lepiej, wygraliśmy ja 4:3. Zagraliśmy osłabieni, z powodu kontuzji zabrakło kilku zawodników - mówił Piotr Lichota, trener zespołu z Nowin.

1. Gwiazda 15 36 100-41
2. BSF Bochnia 14 30 64-40
3. MKF Solne Miasto 13 27 54-34
4. Nbit 14 25 71-56
5. Marex 14 24 62-45
6. AZS UMCS 14 24 47-55
7. Kamionka 14 23 49-47
8. EKOM FUTSAL 16 14 56-66