Porażka siatkarzy Barosa Orlicza Suchedniów z Emerykiem Nowa Słupia. O awansie zadecyduje trzeci mecz

Paweł Wełpa
O wygranej w parze Baros Orlicz Suchedniów - Emeryk Nowa Słupia zadecyduje trzeci mecz Paweł Wełpa
Czwartoligowi siatkarze Barosa Orlicza Suchedniów nie sprostali Emerykowi Nowa Słupia w wyjazdowym meczu fazy play-off i do rozstrzygnięcia rywalizacji potrzebny będzie trzeci mecz.

Orlicz Suchedniów przegrał wyjazdowy mecz w Nowej Słupi 0:3. Oznacza to, że stan rywalizacji wynosi teraz 1:1, a do awansu do finału play-offów potrzebne będzie trzecie, decydujące starcie.

Mecz był bardziej wyrównany, niż na to wskazuje wynik. Dwa ostatnie sety rozstrzygnęły się w końcówkach. – Emeryk był dziś lepszą drużyną. Gospodarze bardzo dobrze grali w obronie, nie mogliśmy poradzić sobie z blokiem. Nasze przyjęcie pozostawia sporo do życzenia. Pierwszy set bez emocji z naszej strony przegrywamy do 19. W drugim było 21 do 19 dla nas i nagle nie odbieramy trzech piłek i robi się 22:21 dla Emeryka i to gospodarze kończą drugi set do 23. Czwarty set podobny prowadzimy 24:23, aby go przegrać do 24. Nie znam wytłumaczenia naszej postawy na boisku. Jest parę dni do poniedziałku, więc może każdy z nas sobie poukłada to w głowie i na rewanż wyjdziemy już z pełną koncentracją – skomentował mecz na swoim profilu na Facebooku trener Marek Działowski.

Trzeci mecz odbędzie się w poniedziałek, 18 lutego, o godz. 20.00 w hali sportowej w Suchedniowie. Wstęp wolny. Zapraszamy.

Emeryk Nowa Słupia – Baros Orlicz Suchedniów 3:0 (25:19, 25:23, 26:24)

Baros Orlicz: Garbala, Dudek, Zatorski, Zieliński, Makuch, Marszałek, Dróżdż, Adamczyk, Działowski

Kliknij tutaj i zobacz galerię z pierwszego meczu: Baros Orlicz Suchedniów wykonał pierwszy krok na drodze do awansu do III ligi siatkówki

Trzeci mecz zadecyduje o awansie również w przypadku innej drużyny siatkarskiej z powiatu skarżyskiego walczącej o awans wyżej, czyli Dany Gameb UKS Relaks Skarżysko-Kamienna: Dana Gameb UKS Relaks Skarżysko-Kamienna nie dała rady Piątce Sandomierz. Będzie trzeci, decydujący mecz