Przegrali trzeci mecz z rzędu. Naprzód Jędrzejów - Przebój Wolbrom 0:2

/dor/
Piłkarze trzecioligowego Naprzodu Jędrzejów przegrali trzeci mecz z rzędu, tym razem na własnym stadionie ulegli Przebojowi Wolbrom 0:2. Obydwie bramki stracili w ostatnich siedmiu minutach spotkania.

Mariusz Ludwinek, trener Naprzodu Jędrzejów:

-Zasłużyliśmy na remis, a przegraliśmy 0:2. Taka jest piłka. Drużyna Przeboju w pierwszej połowie stworzyła jedną klarowną sytuację, z której mogła zdobyć bramkę. My też mieliśmy jedną okazję, ale Grzegorz Starościak zamiast strzelać, starał się minąć bramkarza i goście zażegnali niebezpieczeństwo.

-Bardzo zależy nam na zwycięstwie - mówił przed niedzielnym meczem z Przebojem trener Naprzodu Mariusz Ludwinek. Gospodarze starali się, ale znowu nie powiększyli swojego punktowego dorobku. Przegrali z Przebojem 0:2. Pierwszą bramkę dla gości zdobył Sylwester Cupiał w 83 minucie, a wynik spotkania ustalił Rafał Kmak w 89 minucie.

-Pierwszego gola straciliśmy w dziwnych okolicznościach. Odległość od naszej bramki wynosiła około 30 metrów, była to boczna strefa boiska. Zawodnik drużyny z Wolbromia wrzucał piłkę, tak się złożyło, że akurat wpadła do siatki - opowiadał Mariusz Ludwinek, trener Naprzodu.

Po stracie gola gospodarze przeszli na grę trzema obrońcami, postawili wszystko na jedną kartę, starając się doprowadzić do wyrównania. Niestety, nie udało im się zdobyć bramki, a goście przeprowadzili składną akcję, Rafał Kmak wyszedł sam na sam i strzelił drugiego gola dla Przeboju.

-Przegraliśmy 0:2. Musimy się pozbierać po kolejnej porażce i bez względu na to, czy będziemy grać na wyjeździe, czy u siebie, zacząć zdobywać punkty. Teraz czeka nas wyjazd do Tarnowa na mecz z Unią. Zagramy ofensywnie i mam nadzieję, że wrócimy z punktami - dodał Mariusz Ludwinek, trener Naprzodu.

Naprzód Jędrzejów - Przebój Wolbrom 0:2 (0:0)

Bramki: 0:1 Sylwester Cupiał 83 min., 0:2 Rafał Kmak 89.
Naprzód: Kwiecień 4 - T. Milcarz 5, Nahle 5, K. Milcarz 5, Jopek 3, Piwowarczyk 4, Zacharski 4, Osiński 5 Ż, Gągorowski 5 - Drej 5, Starościak 5 Ż.
Przebój: Palczewski - Morawski, Duda, Ochman, Wdowik - Jarosz, Kostek, Kozieł, Wiśniewski - Kmak Ż, Pazurkiewicz.
Zmiany: Naprzód: 46' Kowalski 4 Ż za Jopka, 64' Staszewski 2 za Zacharskiego, 75' Iwański 1 za Starościaka, 87' Pach nie klas. za Gągorowskiego. Przebój: 60' Derejczyk za Pazurkiewicza, 78' Cupiał za Kostka. Sędziował: Mateusz Kowalski z Kielc.