Przegrana rezerw Vive Targi Kielce w Krakowie

/PK/
Błąd sędziów odebrał drugoligowym piłkarzom ręcznym Vive Targi II Kielce szansę na remis w Krakowie. Miejscowa Wanda pokonała ich 35:33.

Wanda Kraków - Vive Targi II Kielce 35:33 (15:16).
Vive Targi II: W. Świąder, Szablej, Duda - Zagożdżon, Wołowiec 1, Fąfara, Kusal 9, Seweryn, Adamiec, B. Świąder, Jamioł 10, Bernacki 3, Janus 3, Piechnik 7, Budziosz 1.

Kielczanie zagrali w Krakowie dobry mecz. Do przerwy prowadzili jednym golem, a w 36 minucie wygrywali już 20:16. W tym momencie ich gra się rozleciała, goście oddali sześć nieskutecznych rzutów, do tego mieli kilka strat i Wanda zdobyła … osiem bramek z rzędu. Była jeszcze szansa na remis. 30 sekund przed końcem meczu, przy stanie 34:33 dla krakowian, nasi zawodnicy mieli piłkę, która opuściła boisko, ale powinna wrócić do kielczan. Niestety, sędziowie widzieli to inaczej i wskazali aut dla Wandy, która zdążyła zdobyć jeszcze jednego gola.