Przybyła z Korony zagrał z Ukrainą. Polska przegrała 0:1

Sławomir Stachura
Michał Przybyła.
Michał Przybyła. Sławomir Stachura
Napastnik Korony Kielce Michał Przybyła zagrał w towarzyskim meczu młodzieżowej reprezentacji Polski z Ukrainą. Na stadionie Cracovii w Krakowie Polska przegrała 0:1.

Polska - Ukraina 0:1 (0:0)
Bramka: Roman Jaremczuk 72.
Polska: Wrąbel - Kędziora (85. Stolarski), Makowski (78. Nowak), Jach, Jaroszyński (85. Straus) - Frankowski (73. Kobylański), Uryga (73. Nalepa), Lipski, Dźwigała (62. Murawski), Formella (62. Mazek) - 7. Krzysztof Piątek (73. Przybyła).

Kartki: żółte: Kędziora, Stolarski (Polska) - Oczihawa, Wacziberadze (Ukraina). Sędziował: Mariusz Złotek (Polska). Widzów: 3468.
Prowadzona przez trenera Marcina Dornę przygotowuje się do mistrzostw Europy, które w 2017 roku rozegrane zostaną w Polsce, między innymi na stadionie w Kielcach. W czwartek w Gdyni nasza młodzieżówka pokonała Norwegię 1:0, tym razem nie poradziła sobie z Ukrainą.

Przybyła, podobnie jak w meczu z Norwegami, był zmiennikiem. W Krakowie wszedł na boisko w 73 minucie tuż po stracie bramki. W tej samej minucie trener Dorna wprowadził do gry pomocnika Martina Kobylańskiego z rezerw Werderu Brema, syna mieszkającego w Ostrowcu Świętokrzyskim Andrzeja Kobylańskiego.