Puchar Polski Juniorek - Turniej Krajów Wyszehradzkich i II Puchar Polski Kadetów w zapasach: Znicz Chęciny zdobył trzy medale

Damian Wiśniewski
Puchar Polski Juniorek - Turniej Krajów Wyszehradzkich i II Puchar Polski Kadetów w zapasach - w tych dwóch turniejach wystąpili zapaśnicy LKS Znicz Chęciny. Wywalczyli na nich dwa brązowe medale, jeden srebrny i awans na Ogólnopolską Olimpiadę Młodzieży.

Brązowe medale zdobyły: Weronika Skóra w kategorii do 53 kilogramów i Zuzanna Gibalska z kat. 72 kg. Srebrny zgarnęła Natalia Przeździk w kat. 59 kg.

Dobrze spisali się również: Maciej Szmalec (kat. 90 kg, ósme miejsce, awans do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży), Kacper Szmalec (kat. 71 kg, 18. miejsce), a także Artur Mnovan (kat. 55 kg).