Puchar Starosty Włoszczowskiego. Wygrali Wojownicy ze Strzelnicy

(kar)
Uczestnicy turnieju o Puchar Starosty Włoszczowskiego Jerzego Suligi, rozegranego we Włoszczowie. archiwum organizatora
We Włoszczowie w ramach ogólnopolskiego turnieju Orlik Cup 2015, rozegrane zostały pierwsze zawodów o Puchar Starosty Włoszczowskiego Jerzego Suligi.

Zwyciężyła drużyna Wojownicy ze Strzelnicy, która będzie reprezentować nasz powiat w eliminacjach wojewódzkich Ogólnopolskiej Ligi Mistrzów Orlika Orlik Cup 2015. W finale Wojownicy ze Strzelnicy pokonali w rzutach karnych Dynamit Włoszczowa 3:1. Po regulaminowym czasie gry utrzymywał się remis 1:1. W meczu o trzecie miejsce Mocarze Włoszczowa pokonali Łysakowscy Team 3:0.

Najlepszym bramkarzem turnieju został Wiktor Łysakowki (Łysakowscy Team), najlepszym zawodnikiem Dariusz Kotulski (Wojownicy ze Strzelnicy), a najlepszym strzelcem z czteroma trafieniami na koncie Łukasz Pośpiech (Mocarze Włoszczowa).

Organizatorami zawodów byli Mariusz Ochenduszka, Grzegorz Sitkowski oraz Hubert Wójcik.