Putin pokonał defensywę KSZO 1929 Ostrowiec [ZDJĘCIA]

Mirosław Rolak
W przedostatnim przez rozpoczęciem trzecioligowego sezonu sparingu, piłkarze KSZO 1929 Ostrowiec zremisowali z Wisłą Sandomierz. Gola dla Wisły zdobył Wiktor Putin, a pięć minut później wyrównał Bartłomiej Smuczyński

KSZO 1929 Ostrowiec - Wisła Sandomierz 1:1 (0:0), dla KSZO: Bartłomiej Smuczyński 57 – Wiktor Pu6tin 52.

Zacharski – Karda, Mężyk, P. Cheba, Dybiec, Jedlikowski, Purton, Łokieć, Madej, Bełczowski, Grunt oraz Sarwicki, Mąka, Kapsa, D. Cheba, Smuczyński, Dziadowicz, Ziółkowski, Kutera, Dereń, Dybiec.

Wisła: Wierzgacz – Chorab, Kolbusz, Czerwiak, Bażant – Puc, Kmiotek, Siedlecki, Ferens, Nogaj, Piechniak oraz Gospodarczyk, Trojanowski, Konefał, Sudy, Sornat, Łata, Mokrzycki, Kamiński, Putin, Poński.

Mimo dokuczliwego upału obydwie drużyny rozegrały bardzo dobry, szybki i widowiskowy mecz. Pierwsza połowa była wyrównana i, dzięki uważnej grze w defensywie obydwu zespołów, niewiele było podbramkowych sytuacji. Po przerwie przeważali goście, którzy w 52 minucie, po strzale testowanego w sandomierskiej ekipie ukraińskiego piłkarza Wiktora Putina objęli prowadzenie. Pięć minut później, po koronkowej akcji KSZO był remis. Lewą stroną zaatakował Jakub Kapsa, zagrał w pole karne, tam piłkę przejął Dominik Cheba i podał do Bartłomieja Smuczyńskiego, który strzałem głowa skierował ją do siatki. Potem goście jeszcze kilka razy byli bliscy szczęścia, ale świetnie interweniował Konrad Zacharski, a raz ekipę KSZO uratowała poprzeczka.