Rafał Szymkiewicz - Kandydat na Burmistrza Miasta i Gminy Piekoszów

Ogłoszenie wyborcze KKW Trzecia Droga Polska 2050 Szymona Hołowni - Polskie Stronnictwo Ludowe

Czas wprowadzić Miasto i Gminę Piekoszów na tor przyśpieszonego rozwoju gospodarczego i rozpocząć etap odpowiadania na potrzeby mieszkańców.

Zmiany, które wprowadzę, odmienią jakość życia mieszkańców i dadzą gminie nowe możliwości rozwoju. Całe życie jestem związany z gminą Piekoszów, brałem udział w wielu akcjach społecznych, które przynosiły skutek. Znając świetnie moją gminę i mieszkańców przygotowałem odpowiedni program. Jego wprowadzenie w życie to realizacja potrzeb i wyzwań, wykorzystanie potencjału terenu miasta i gminy, to także gwarancja uczciwości, transparentności i otwartości samorządu na mieszkańców i przedsiębiorców.

Program Rafała Szymkiewicza dla Miasta i Gminy Piekoszów: 7 konkretów na 7 kwietnia

  • Poprawa opieki zdrowotnej: modernizacja ośrodka zdrowia, zwiększenie dostępności do lekarzy oraz otwarcie filii ośrodka zdrowia, w tym gabinetów stomatologicznych w szkołach, otwarcie podstacji pogotowia ratunkowego.
  • Wsparcie przedsiębiorczości: stworzenie warunków do rozwoju przedsiębiorczości poprzez rozwój infrastruktury technicznej, niskie podatki dla przedsiębiorców oraz tworzenie specjalnych stref ekonomicznych.
  • Odpolitycznienie edukacji: zaprzestanie instrumentalnego traktowania szkół i wykorzystywania ich do celów politycznych. Dążenie do stworzenia neutralnego środowiska edukacyjnego.
  • Inwestycje w infrastrukturę sportową i edukacyjną: budowa basenu, boiska i hali sportowej, oraz rozwój sieci żłobków i przedszkoli.
  • Wspieranie osób niepełnosprawnych i seniorów: współpraca z osobami niepełnosprawnymi i seniorami, mająca na celu poprawę ich warunków życia i zapewnienie wsparcia.
  • Stabilne zarządzanie finansami gminy poprzez budowę sprawnej kadry fachowców oraz skoncentrowanie się na ciągłości pracy, zwłaszcza w obszarze księgowości.
  • Budowa komisariatu policji w Piekoszowie.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na echodnia.eu Echo Dnia Świętokrzyskie