Remis Juventy Starachowice w Centralnej Lidze Juniorów

/SAW/
W meczu piłkarskiej Centralnej Ligi Juniorów Juventa Starachowice zremisowała u siebie z Wisłą Puławy 1:1.

Juventa Starachowice - Wisła Puławy 1:1 (1:0), Karol Garbala 30 - Krystian Rodzik 97.

Juventa: Łabęcki - Śpiewak, Chatys, Kozera, Garbala - Kopeć (70. Podzielny), Sarwicki (55. Kiełek), Bies (80. Majzner) - Ciepielewski, Garbarczyk (83. Piętak).

Juventa zremisowała tracąc bramkę w 97 minucie, choć sędzia pokazał, że dolicza tylko cztery minuty. Doliczył jednak do tych czterech jeszcze trzy i gościom, którzy grali w dziewiątkę (dwie czerwone kartki w drugiej połowie), w ostatniej chwili udało się wepchnąć płlkę do siatki.

- Moi chłopcy zostali skrzywdzeni przez sędziego. Były przerwy, gdyż zawodników łapały skurcze, ale nie aż tyle, by doliczyć tak dużo czasu już do tego doliczonego - mówił niezadowolony Zdzisław Spadło, trener Juventy.

Gospodarze objęli prowadzenie w 30 minucie, gdy Alan Garbarczyk przejął piłkę w środku pola, dograł do Karola Garbali, a ten pokonał bramkarza Wisły. W drugiej połowie mecz był nerwowy, a goście w ostatniej minucie doliczonego czasu dopięli swego. Po problematycznym rzucie wolnym dośrodkowanej piłki nie opanował Łabęcki i z bliska umieścił ją w siatce Rodzik.