Remis piłkarzy Neptuna Końskie w meczu z Koroną II Kielce w ostatniej kolejce RS Active 4. Ligi. Czerwona kartka dla Oskara Sewerzyńskiego

Dorota Kułaga
Neptun Końskie zremisował z Koroną II Kielce 1:1
Neptun Końskie zremisował z Koroną II Kielce 1:1 Paweł Małecki
W ostatniej kolejce RS Active 4. Ligi Świętokrzyskiej piłkarze Neptuna Końskie zremisowali na własnym stadionie z Koroną II Kielce 1:1.

Remis Neptuna Końskie z Koroną II Kielce

Neptun Końskie - Korona II Kielce 1:1 (1:1)
Bramki: Adrian Maciejewski 32 - Karol Turek 37.

Zobacz zdjęcia z meczu

Korona II od 25 minuty grała w dziesiątkę. Oskar Sewerzyński dostał czerwona kartkę za krytykowanie decyzji arbitra.

-Do 25 minuty mieliśmy 90 procent posiadania piłki, cały czas prowadziliśmy grę, ale nic nie chciało wpaść w fazie finalizacji akcji. Potem, mimo że graliśmy w osłabieniu, to nadal prowadziliśmy grę. Po akcji Adama Zawieruchy bardzo ładną bramkę zdobył Karol Turek, strzałem z 16 metrów. Po przerwie próbowaliśmy prowadzić grę. Neptun ograniczał się do wyjść z kontry, miał dobrą okazję, ale nasz bramkarz obronił ten strzał. Daliśmy pograć młodszych chłopcom. Dobry mecz w naszym wykonaniu, ale bez efektów bramkowych

- powiedział Marek Mierzwa, trener Korony II.