Remis rezerw Korony w Bochni. Stracili bramkę w końcówce

/KAR/
We wtorkowym spotkaniu trzeciej ligi rezerwy Korony Kielce zremisowały na wyjeździe z BKS Bochnia 1:1. Kielecki zespół stracił bramkę w doliczonym czasie gry.

BKS Bochnia - Korona II Kielce 1:1 (0:1)
Bramki:
0:1 Damian Ałdaś 5 min., 1:1 Krystian Lewicki 90+3.
BKS: Czapla - Wasyl (75 Mazur), Lewicki, Kret, Kasprzyk - Siwek, Szkotak (85 Majka), Łyduch, Górecki (35 Stokłosa) - Czapeczka (70 Dobranowski), Zubel.
Korona II: Kosiorowski 5 - Biejsiebiekow 4 (60 Pietras 3), Wrześniewski 6, Zawadzki 5 (56 Piwowar 2), Ałdaś 7 - Trojanowski 5, Załęcki 4 (60 Jaśkiewicz 1), Lenartowski 5, Janiec 6 - - Stachura 6 - Przybyła 4 (83 Paprocki nie klas.).
Kartki: żółte: Siwek, Lewicki (Bochnia); Lenartowski (Korona II). Sędziował: Mariusz Kuś z Tarnowa. Widzów: 300.

Kielecki zespół szybko objął prowadzenie. W 15 minucie w pole karne dośrodkowywał Abzał Biejsiebiekow, podanie przedłużył Marcin Trojanowski, a Damian Ałdaś z bliskiej odległości umieścił piłkę w bramce. Korona miała kilka okazji na podwyższenie wyniku. Jedną z najlepszych sytuacji miał w 60 minucie Michał Przybyła, który po dograniu Mateusza Jańca, strzałem głową posłał piłkę tuż nad poprzeczką. W 84 minucie gola mógł strzelić Piotr Paprocki, który nie wykorzystał sytuacji sam na sam z golkiperem bocheńskiej drużyny. Gospodarze w doliczonym czasie gry wykorzystali błąd kieleckiej defensywy i doprowadzili do wyrównania. Bramkę dla BKS zdobył Krystian Lewicki.

- Graliśmy ładny mecz dla oka, przeciwnik nie stworzył sobie żadnej sytuacji, a nie wygraliśmy tego spotkania. Mogliśmy podwyższyć wynik meczu, ale swoich sytuacji nie wykorzystali między innymi Mateusz Janiec, Michał Przybyła i Piotr Paprocki. O remisie zadecydował błąd, po którym straciliśmy bramkę - mówił Sławomir Grzesik, trener Korony.

Pozostałe mecze 26 kolejki trzeciej ligi rozegrane zostaną dzisiaj.