Rezerwy KSZO ograły trzecioligowca

Rafał Soboń
W meczu sparingowym rozegranym przy ulicy Różanej piłkarze KSZO II pokonały Stal Kraśnik 2:1 (0:1)

KSZO II - Stal Kraśnik 2:1 (0:1)

0:1 - Piotr Kusztykiewicz - 40 min, 1:1 - Bart łomiej Gołasa - 65 min, 2:1 - Jakub Kapsa - 84 min.

KSZO II: Duda (46’ Cira) - Zdrojewski, Głodek, Nowik, Gołasa, Rębowski, Brytan, Dybiec (75’ Michalski), Persona (46’ Kapsa), Dziadowicz, Kostrzewa

W 40 minucie gry w polu karnym najpierw dał się ograć rywalowi Bartłomiej Gołasa, a następnie z wybiciem piłki zwlekał Mateusz Głodek, z czego skorzystał Piotr Kusztykiewicz, który strzelił pierwszą bramkę w meczu. W drugiej połowie w 73 minucie na strzał z dystansu zdecydował się Daniel Dybiec. Bramkarz Stali wybił piłkę, do której pierwszy dopadł Bartłomiej Gołasa i zrehabilitował się za błąd z I połowy. W 84 minucie padła najładniejsza bramka spotkania. Podanie z głębi pola otrzymał Jakub Kapsa. Wyszedł sam na sam z bramkarzem, położył go zwodem i z najbliższej odległości ustalił wynik meczu na 2:1 dla KSZO II.