Rezerwy KSZO przegrały ze Stalą Kraśnik (video, zdjęcia)

Rafał SOBOŃ
Bardzo dobry mecz w drużynie rezerw rozegrał Marcin Kajca.
Bardzo dobry mecz w drużynie rezerw rozegrał Marcin Kajca. fot. Rafał Soboń
W niedzielę swój mecz kontrolny z ekipą Stali Kraśnik rozegrali zawodnicy KSZO II. Trzecioligowy rywal okazał się jednak dla ostrowczan zbyt mocny.

Wynik spotkania w 20 minucie otworzył zawodnik Stali Kraśnik - Daniel Szewc. Cztery minuty później na 2:0 dla gości podwyższył Artur Bańka, który wykorzystał błąd w środku pola ostrowieckiej ekipy i przelobował Cezarego Dudę. Po ponad pół godziny gry strzałem w długi róg bramkarza KSZO II pokonał Andrzej Stadnicki. Pięć minut po stracie trzeciego gola indywidualną akcją popisał się bardzo aktywny w całym spotkaniu Marcin Kajca, który dryblując dwóch piłkarzy Stali tak skierował piłkę, że ta odbiła się od jednego z nich i wróciła do ostrowieckiego pomocnika, a ten pięknym strzałem w okienko skierować piłkę nie zostawiając żadnych szans na obronę. W 42 minucie Kajca ponownie dał o sobie znać. Uderzył piłkę wzdłuż linii bramkowej, z którą minął się golkiper z Kraśnika. Akcję zamykał jeszcze Bartłomiej Gołasa, który trafił do pustej bramki zmniejszając prowadzenie rywali. Odpowiedź drużyny Stali była natychmiastowa. Tuż przed przerwą na 4:2 podwyższył testowany w ekipie kraśnickiej zawodnik z Ukrainy. Po zmianie stron w 56 minucie kolejną bramkę zdobyli podopieczni trenera Marcina Wróbla. Z rzutu wolnego futbolówkę dograł Damian Nogaj, a do siatki skierował ją Dawid Żak. Pomimo, że w drugiej połowie gra ostrowczan wyglądała już dużo lepiej niż w pierwszej odsłonie, podopiecznym Marcina Wróbla nie udało się doprowadzić do remisu.

KSZO II Ostrowiec - Stal Kraśnik 3:4 (2:4) -

Bramki dla KSZO II zdobyli: Marcin Kajca 36, Bartłomiej Gołasa 42, Dawid Żak 56
KSZO II: Duda - Gołasa, Nowik, Wróbel, Zdrojewski, Nogaj, Żak, Michalski, Kapsa, Dziadowicz, Kajca