Rezerwy Vive Tauronu przegrały bardzo ważny mecz

(PK)
freeimages.com
W meczu drugiej ligi piłkarzy ręcznych, ASPR Zawadzkie pokonała Vive Tauron II Kielce.

ASPR Zawadzkie – Vive Tauron II Kielce 29:24 (15:13)

Vive Tauron II: Pytlos, Markowski – Falasa 1, Dufaj, Bulski, Vujović 4, Kogutowicz 4, Bekier 3, Czechowski, Bernacki, Siedlarz 4, Bis 4, Ciołak 2, Łukaszewicz, Banaś 1, Telka 1.

Porażka w tym meczu praktycznie zamknęła kielczanom drogę do awansu. Przez ponad 20 minut goście prowadzili, w 22 minucie było 10:8 dla Vive Tauronu. W tym momencie, w krótkim odstępie nasi zawodnicy dostali dwie kary i gospodarze objęli prowadzenie. W drugiej połowie ASPR cały czas prowadziło, w 56 minucie zespół z Kielc doszedł na 26:24, ale znów dostał dwie kary.

Nasza ekipa miała dużo uwag pod adresem śląskiej pary sędziowskiej, która nie zauważała często bardzo ostrych zagrań gospodarzy, a naszym graczom odgwizdywała wyimaginowane błędy.