Na IV Targach Technologii Sadowniczych i Warzywniczych HORTI-TECH w Kielcach, swoje stoisko będzie miała redakcja programu „Rolnik szuka żony”.

Podczas targów Horti-Tech, w środę, 13 lutego, w Kielcach będzie można zgłosić się do szóstej edycji programu "Rolnik szuka żony". Swoje stoisko przygotowuje ekipa producentów programu - firmy Fremantle.

Dla wszystkich samotnych rolników i rolniczek będzie to z pewnością szansa na otrzymanie odpowiedzi na nurtujące ich pytania dotyczące uczestnictwa w programie oraz okazja do zgłoszenia się.

Bohaterami programu są prawdziwi ludzie, single - rolnicy i rolniczki, którzy pragną znaleźć swoją drugą połowę oraz osoby, które po obejrzeniu wizytówek postanowiły ich poznać i napisać list. „Rolnik szuka żony” pokazuje jednak nie tylko to, jak rodzą się uczucia i tworzą związki, ale przybliża też życie polskiej wsi – z jego zaletami, pięknymi widokami, sielanką, jak i przeciwnościami czy trudami. Dzięki programowi zostało zawartych już kilka małżeństw, a wkrótce narodzi się piąte „rolnikowe” dziecko. To chyba największy sukces i dowód na to, że warto się przełamać, zgłosić i dać sobie szansę na miłość.

Już od początku emisji w TVP1 „Rolnik szuka żony” zyskał ogromną sympatię widzów i miano najpopularniejszego programu rozrywkowego w Polsce. Perypetie jego bohaterów są z zapartym tchem śledzone przez miliony widzów, a w 2015 i 2017 roku zdobył on Telekamery „Tele Tygodnia” w kategorii Program Rozrywkowy.

Do końca lutego zgłoszenia przyjmowane są również drogą internetową - wystarczy wypełnić formularz na stronie www.rolnikszukazony.tvp.pl.

Emisja każdej kolejnej edycji przypada na jesień. Program powstaje kilka miesięcy, natomiast wiosną następuje prezentacja kandydatów.

CZYTAJ TAKŻE: Horti - Tech w Kielcach w środę i czwartek. Nowoczesne maszyny, nawozy i mnóstwo najnowszej wiedzy

ZOBACZ TAKŻE: Łatwiej o pomoc na przetwórstwo. Są daty wniosków o dopłaty bezpośrednie - konferencja ARIMR w Kielcach


POLECAMY RÓWNIEŻ:


NOWE ZASADY PRZECHOWYWANIA NAWOZÓW I NAWOŻENIA. SPRAWDŹ, ZA CO DOSTANIESZ KARĘ


PLAN NAWOŻENIA AZOTEM – JAK SPORZĄDZIĆGdzie zarejestrować koło gospodyń wiejskich?Dopłaty do paliwa rolniczego 2019. Do kiedy złożyć wniosek o zwrot akcyzy, do kiedy faktury, stawka? [5.02]
Śmieszne nazwy miejscowości w Polsce. ZOBACZ galerię!NIE CHCIAŁ JEJ ROLNIK, KTÓRY SZUKA ŻONY. ZOBACZCIE ZDJĘCIA WYSPORTOWANEJ PAULINY