RS Active 4. Liga. W derbach powiatu kieleckiego Moravia Anna-Bud Morawica wygrała ze Spartakusem Daleszyce 3:1. Zobacz zdjęcia

Jaromir Kruk, Dorota Kułaga
W derbach powiatu kieleckiego nie brakowało ostrej walki. Moravia Anna-Bud Morawica pokonała Spartakusa Daleszyce 3:1. Dawid Łukasik
W niedzielnych derbach powiatu kieleckiego w RS Active 4. Lidze górą byli piłkarze Moravii Anna-Bud Morawica. Na własnym stadionie wygrali ze Spartakusem Daleszyce 3:1.

Moravia Anna-Bud Morawica wygrała ze Spartakusem Daleszyce

Moravia Anna-Bud Morawica - Spartakus Daleszyce 3:1 (2:0)
Bramki: Jakub Rybus 15, Jakub Rabiej 24 z karnego, Mateusz Zawadzki 71 - Michał Jeziorski 68.
Moravia: Borusiński - Szczepanek (88 Zgrzebnicki), Łączkowski, Mateusz Zawadzki, Ł. Zawadzki - Michał Zawadzki (65 Kościelecki), Gilewski (85 Garbala) Rabiej, Toboła (57 Pasternak) - Michał Rybus (70 Wasilewski), Jakub Rybus.

Zobacz zdjęcia z meczu

Po pierwszej połowie pod dyktando Moravii, w drugiej zrobiło się nerwowo. Gościom nadzieję dał gol Michała Jeziorskiego, ale szybko odpowiedział Mateusz Zawadzki. W przerwie za niesportowe zachowanie czerwony kartonik zobaczył Kraiński, rezerwowy golkiper Spartakusa.