Siatkarki KSZO bez wygranej w Rzeszowie

Rafał Soboń
Piąte - ostatnie miejsce zajęły siatkarki KSZO Ostrowiec w IV turnieju o puchar firmy Developres, który rozgrywany był od piątku do niedizeli w Rzeszowie.

Z punktu widzenia szkoleniowego, trzydniowy turniej w Rzeszowie z pewnością miał swoje pozytywne strony, jednak jeśli chodzi o wyniki, zespół z Ostrowca nie może być zadowolony. Przegrał wszystkie spotkania, zajmując piąte - ostatnie miejsce w turnieju.
Turniej wygrały gospodynie - Developres SkyRes Rzeszów, który przegrał tylko raz - z drugim w klasyfikacji zespołem z Ukrainy - Chmikiem Jużnyj. Trzecie miejsce zajął Polski Cukier Muszynianka Enea, a czwarte ŁKSŁódź.
W ostrowieckim zespole w meczu przeciwko ŁKSŁódź zadebiutowała libero Olga Pauliukovskaya. Reprezentantka Białorusi dołączyła do zespołu po kwalifikacjach do Mistrzostw Europy.