Siatkarki KSZO Ostrowiec przegrały do zera z Energą MKS Kalisz

mir
kszo.info
W zaległym meczu Ligi Siatkówki Kobiet, KSZO Ostrowiec Świętokrzyski przegrał z Energą MKS Kalisz.

KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Energa MKS Kalisz 0:3 (12:25, 22:25, 22:25)

KSZO: Wojtowicz 4, Geyko 1, Kasprzak 10, Dorsman 12, Łyszkiewicz 10, Oktaba 2, Pauliukouskaya (libero)

MKS: Ogoms 6, Janicka 14, Budzoń 2, Lazic 11, Miros 8, Kecman 1), Kulig (libero) oraz Wawrzyniak, Strózik, i Brzezińska 3.

W bardzo kiepskim stylu siatkarki KSZO Ostrowiec Świętokrzyski przegrały wczoraj zaległy mecz Ligi Siatkówki Kobiet z Energą MKS Kalisz.

Po ostatnich kilku całkiem niezłych meczach Pomarańczo-wo-Czarnych, ostrowieccy kibice liczyli na pierwsze zwycięstwo w rundzie rewanżowej. Niestety, w pojedynku z beniaminkiem ostrowczanki zagrały bardzo słabo. Zespół KSZO w niczym nie przypominał tego, który zaledwie kilka dni temu stoczył pasjonujący pojedynek z ŁKS Łódź. Ekipa z Kalisza przewyższała gospodynie w każdym elemencie gry.

Już pierwszy set pokazał, kto będzie faworytem w tym spotkaniu. Wprawdzie początek partii był wyrównany (6:6), ale potem kilka efektownych ataków byłej kapitan KSZO, Anny Miros (zawodniczka w styczniu przeszła do Kalisza, a w ostrowieckiej hali została bardzo nieładnie „powitana” przez kibiców), dał prowadzenie ekipie gości.

Ostrowczanki były zupełnie bezradne wobec atomowych ataków rywalek, a w dodatku popełniały fatalne, proste błędy. Nieco lepiej siatkarki KSZO Ostrowiec zagrały w dwóch kolejnych partiach, kiedy prowadziły w miarę wyrównaną walkę do ostatnich piłek, ale i w tych obu setach kaliszanki spokojnie zapewniły sobie wygraną. Wygrana z KSZO dała ekipie z Kalisza utrzymanie w LSK.

SZOKUJĄCA DEKLARACJA BOGDANA WENTY SPRZED LAT. „CHCĘ ODDAĆ OKO BIELECKIEMU”