Skuteczny Anduła. Relacja z meczu Czarni Połaniec - Juventa Perfopol Starachowice 1:2

dor
Grzegorz Tobiszewski i jego koledzy z Juventy dopisali sobie kolejne trzy punkty. Fot. Marcin Pokrzywka
Piłkarze Juventy Perfopol Starachowice wygrali w Połańcu 2:1, a dobrą dyspozycję strzelecką potwierdził Dariusz Anduła, który zdobył siódmą bramkę w tym sezonie.

Arkadiusz Bilski, trener Juventy Perfopol:

-Rozegraliśmy dobry mecz. Prowadząc 2:0, powinniśmy zdobyć trzecią bramkę, a tak w końcówce niepotrzebnie była nerwówka. Najważniejsze jednak, że znowu z happy endem.

Juventa dobrze zaczęła mecz i prowadziła już 2:0. Pierwszą bramkę po składnej akcji zdobył w 25 minucie Bartłomiej Gołasa. -Zaczęło się od przejęcia piłki, później kilka szybkich podań, zagranie w tempo do Bartka Gołasy i celny strzał. To była akcja - stadiony świata - z zadowoleniem mówił trener Arkadiusz Bilski. Na 2:0 podwyższył Dariusz Anduła, który jest w bardzo dobrej dyspozycji. To jego siódmy gol w tych rozgrywkach.

Gospodarze w 84 minucie zdobyli kontaktową bramkę, jej autorem był Paweł Meszek, ale losów spotkania nie byli już w stanie odwrócić. -Goście skutecznie nas kontrowali - mówił Grzegorz Tomecki, trener Czarnych. My mieliśmy okazje Piotrka Obieraka i Mariusza Janowskiego, ale ich nie wykorzystaliśmy. Dopiero w końcówce strzeliliśmy kontaktowego gola, ale zabrakło czasu, żeby doprowadzić do wyrównania. Rozegraliśmy jedno z lepszych spotkań w tej rundzie, ale jakoś nie możemy przerwać tego fatum, który ciąży na nas w meczach na własnym boisku - dodał szkoleniowiec Czarnych.