Śnieg przeszkadzał w grze (zdjęcia)

/KAR/, /dor/
Fragment meczu sparingowego pomiędzy Piaskowianką Piaski, a Unią Sędziszów.
Fragment meczu sparingowego pomiędzy Piaskowianką Piaski, a Unią Sędziszów. Fot. Kamil Markiewicz
W środę rozegrano siedem meczów kontrolnych. Pojedynek Alitu Ożarów z Juventą Perfopol Starachowice został przerwany w drugiej połowie.

Alit Ożarów - Juventa Perfopol Starachowice 1:1 (1:0), Kościelny 30 - Wójcik 50. Mecz przerwany w 57 minucie.
Juventa Perfopol: Wesołowski - Dudek (46 Stępień), Gębura (46 Sado), Pastuszka, Kupczyk - Wójtowicz, Gruszczyński, Kopeć (46 Płusa) - Anduła (46 Wójcik), Tobiszewski, Ryński (46 Pyszczek).
Alit: Smolak - Gierczak, Dryka, Pękalski, Soja - Kościelny, Wójcik, Głuch, Buglewski - Stawiarski, Wojtal oraz Mianowany, Jastrzębski, Kiljański.

Mecz został przerwany w 57 minucie z powodu złych warunków atmosferycznych. - Były takie opady śniegu, które utrudniały widoczność sędziom i zawodnikom, nie było sensu się męczyć i kontynuować meczu w takich warunkach - powiedział Arkadiusz Bilski, trener Juventy Perfopol.

Moravia Morawica - Lubrzanka Kajetanów 2:1 (0:1), Chałan, Woś - Słupierz.
Moravia: Woźniak - Kozak, B. Młynarczyk, Zegadło, Rożkiewicz - W. Młynarczyk, Chałan, Koncewicz, Woś - Śmiałowski, P. Strójwąs oraz P. Kubicki, K. Kubicki, Zawadzki.
Lubrzanka: Rybus - Waldon, Drdzeń, Pałgan, Charga - Treter, Borowiec, Grochowski, Skrzyniarz - Woszczycki, Słupierz oraz Cedro, K. Bracha, Pytlos, Jaworski, Jagocki, Cebula.

Neptun Końskie - Pilica Przedbórz 0:2 (0:1).
Neptun: Sochaczewski - Skoczylas, Kasperek, Lachowski, M. Żebrowski - Wrona, Wojna, Kuzia, Gad - Wiktorowicz, Ł. Żebrowski oraz Jurek, Adach, Kukla.

- Przegraliśmy po własnych błędach. Cały czas widać brak koncentracji i konsekwencji w grze. Widać, że niektórzy zawodnicy podchodzą do meczów z byt dużym rozluźnieniem - mówił Arkadiusz Jarząb, trener Neptuna Końskie.

KSZO Junior Ostrowiec (juniorzy młodsi) - Sparta Dwikozy 2:0 (0:0), Kania, B. Zasuwa.
KSZO Junior: Zaniewski - Karcz, C. Zięba, Pławski, Machocki - Kijanka, A. Zasuwa, Gogół, Cholewiński - K. Zięba, Kania oraz B. Zasuwa, Frańczak.

Spartakus Daleszyce - Leśnik Zagnańsk 3:3 (1:2), Ogłoza, Bęben, D. Banasik - Gos 2, Obarzanek.
Spartakus: Stępień - M. Rubak, B. Mochocki, Janaszek, Krężołek - M. Rubak, Bęben, Otawski (46 D. Banasik), Berliński - Ogłoza, Jadwiżyc.
Leśnik: Piwowar - Krzos, Kołodziej, Borowiec, D. Piwowarczyk - Cedro, M. Piwowarczyk, Piwko, Rodak - Obarzanek, Gos oraz Kostur, Kurek.

KSZO II Ostrowiec - KSZO Junior Ostrowiec (juniorzy starsi 2:3 (1:1), Dziadowicz 2 - Jankoski, Zygmunt, Szafirowski.
KSZO II: Duda - Zdrojewski, Nowik, Wróbel, Gołasa - Nogaj, Dybiec, Michalski, Persona - Kapsa, Dziadowicz oraz Cira.
KSZO Junior: Bąbel - Sosnowski, Wacker, Jewstrat, Dębniak - Jankoski, Żak, Mąka, Ulikowski - Zygmunt, Gajos oraz Zaniewski, Sarna, Janikowski, Kaczor, Szafirowski.

- Potraktowaliśmy ten mecz, jako nasze klubowe derby. Piłkarze obu zespołów podeszli bardzo skoncentrowani do tego spotkania. Niestety w 10 minucie musieliśmy je przerwać z powodu obficie padającego deszczu. Po 20 minutach wznowiliśmy spotkanie, ale musieliśmy grac po kostki w śniegu. Mimo złych warunków uważam, że był to dla nas bardzo pożyteczny sprawdzian - mówił Marcin Wróbel, trener KSZO II Ostrowiec.

Piaskowianka Piaski - Unia Sędziszów 1:2 (1:2), Karsek z karnego - Chuptyś, Celebała z karnego.
Unia: Otręba - Mądrala, Krupa, Żebrowski, Zasada - Celebała, Chuptyś, W. Zapalski, Faryna - Brożek, T. Zapalski oraz Wójcicki, Formowicz.