Spartakus przegrał i na razie nie jest pewny utrzymania

dor
Spartakus przegrał z Unią 1:3 i na razie nie zapewnił sobie utrzymania.
Spartakus przegrał z Unią 1:3 i na razie nie zapewnił sobie utrzymania. Karol Michalski
Piłkarze Spartakusa Aureus Daleszyce w środę rozegrali awansem mecz 33. kolejki trzeciej ligi, który pierwotnie miał się odbyć 11 czerwca. Przegrali z Unią 1:3.

Unia Tarnów - Spartakus Aureus Daleszyce 3:1 (2:0)

Bramki: 1:0 Marcel Tyl 21, 2:0 Sebastian Zawrzykraj 23, 2:1 Wiktor Wołowiec 55, 3:1 Kacper Nytko 70.

Spartakus: Palka 4 - Boksiński 3 Ż (75. Zdeb nie klas.), Gębura 4, Gil 4, Kobryń 4 (46. Wołowiec 5) - Jeziorski 5, Szma-lec 6 - Paprocki 4 (70. Sitarz 2), Blicharski 5 Ż, Papka 4, Sot 4 Ż (80. Ostrowski nie klas.).

Po przerwie Spartakus Aureus zagrał dużo lepiej. Kontak-tową bramkę zdobył Wiktor Wołowiec, ale mimo kilku okazji, nie udało się wyrównać. W dodatku w końcówce gospodarze zadali trzeci cios. Zespół z Daleszyc nie zapewnił więc sobie jeszcze utrzymania. Ma 5 punktów przewagi nad Cosmosem Nowotaniec, ale ta drużyna ma do rozegrania dwa mecze.

Mówi trener

Arkadiusz Bilski, trener Spartakusa: - Przespaliśmy pierwszą połowę. Dwie kontry, po których straciliśmy bramki, podcięły nam skrzydła i w pierwszej połowie ciężko było się już zorganizować. Po przerwie było lepiej, były okazje, żeby wyrównać.