Star Starachowice dogonił i pokonał Unię Tarnów w meczu 3 ligi. Były duże emocje. Zobacz zdjęcia i film - bramki z meczu

Redakcja Polska Press
Mecz Star Starachowice - Unia Tarnów. Więcej na kolejnych zdjęciach
Mecz Star Starachowice - Unia Tarnów. Więcej na kolejnych zdjęciach Baza Foto Sport
Piłkarze Staru pokazali w tym spotkaniu charakter. Do przerwy przegrywali 0:2, ale w drugiej połowie odwrócili losy spotkania. Zdobyli trzy bramki i mogli się cieszyć z kolejnych trzech punktów. Zobaczcie film - jak padały bramki i zdjęcia z meczu.

Star Starachowice - Unia Tarnów 3:2 (0:2)
Bramki:
Szymon Stanisławski 67, Przemysław Śliwiński 72, Filip Hryniewicz 90 - Szymon Mida 20, Jakub Bator 40.

Zobaczcie bramki z meczu Star Starachowice - Unia Tarnów

Star: Natorski - Styczyński, Jagiełło, Bracik, Zając - Mikos, Kośmider (62. Ambrozik), Duda (62. Śliwiński), Szynka, Kawecki (88. Hryniewicz) - Stanisławski.
Żółte kartki: Amrozik, Stanisłąwski (Star).

Bohaterem spotkania został 18-letni wychowanek Juventy Starachowice Filip Hryniewicz, który w 90 minucie strzelił gola na wagę zwycięstwa.