Star Starachowice wygrał wyjazdowy mecz z Unią Tarnów w 3. Lidze. Decydującego gola zdobył Tomasz Palonek. Zobacz zdjęcia

Bartosz Wartałowicz
Star Starachowice wygrał na wyjeździe z Unią Tarnów. W samej końcówce gola dla zespołu Tadeusza Krawca zdobył Tomasz Palonek. Zobacz więcej zdjęć >>>>>>Krzysztof Lis
Star Starachowice wygrał na wyjeździe z Unią Tarnów 3:2. Zespół Tadeusza Krawca wrócił na zwycięski szlak, po porażce w derbach świętokrzyskich z KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski. Zobacz relację i zdjęcia z meczu.

Star Starachowice pokonał na wyjeździe Unię Tarnów w 3. Lidze

Unia Tarnów - Star Starachowice 2:3 (1:2)
Bramki: Piotr Łazarz 45+1 z karnego, Jakub Bator 58 - Szymon Stanisławski 5, 44, Tomasz Palonek 86.
Unia (pierwszy skład): Frankowski - Łazarz, Ziewiec, Baran, Adamski, - Tkachuk, Wardzała, Piotrowski - Mida, Bator, Kron
Star: Lipiec - Majdanewycz, Jagiełło, Gębura, Stefański (64 Styczyński) - Ambrozik, Duda - Handzlik (73 Palonek), Puton (73 Zając), Kot (64 Wcisło) - Stanisławski (79 Śliwiński).
Żółte kartki: Kot, Styczyński (Star).

Zobacz zdjęcia z tego spotkania

Znakomicie ten mecz ułożył się dla Staru, bo goście wyszli na prowadzenie już w 5 minucie po trafieniu Szymona Stanisławskiego. Ten sam zawodnik w końcówce pierwszej połowy podwyższył wynik, ale w doliczonym czasie gospodarze otrzymali rzut karny i go wykorzystali. Ta bramka do szatni dodała Unii skrzydeł, bo w 58 minucie piłkarze z Tarnowa doprowadzili do wyrównania. Trener Staru, Tadeusz Krawiec reagował na boiskowe wydarzenia zmianami, ale przez długi czas utrzymywał się wynik remisowy. W 82 minucie rezerwowy Tomasz Palonek zdobył bramkę, ale sędzia asystent dopatrzył się spalonego. 3 minuty później były zawodnik
Unii Tarnów zdobył gola zgodnie z przepisami i to Star może się cieszyć z trzech punktów.

- Prowadziliśmy 2:0, Unii udało się wyrównać, ale końcówka należała do nas. Cieszymy się bardzo, bo zdobyliśmy trzy punkty na dosyć trudnym terenie - powiedział trener Staru, Tadeusz Krawiec.