Star Starachowice wysoko wygrał z Karpatami Krosno w meczu 3 Ligi. Zobacz zdjęcia z tego spotkania

Bartosz Wartałowicz
Star Starachowice pewnie wygrał z Karpatami Krosno. Zobacz zdjęcia z tego spotkania >>>>>>>Krzysztof Lis
Star Starachowice pokonał 3:0 Karpaty Krosno w 6 kolejce 3 Ligi grupy czwartej. Zobaczcie relację z meczu oraz galerię zdjęć.

Star lepszy od Karpat w meczu beniaminków 3 Ligi

Star Starachowice - Karpaty Krosno 3:0 (2:0)
Bramki: Przemysław Śliwiński 33, Szymon Kot 40, Konrad Handzlik 68 z karnego.
Star: Lipiec - Majdanewycz (65. Styczyński), Jagiełło, Bracik, Stefański - Puton (78 Kośmider), Duda - Wcisło, Handzlik (72 Palonek), Kot (65. Ambrozik) - Śliwiński (65. Stanisławski)
Żółte kartki: Duda

Zagraliśmy bardzo dobry mecz. Wynik 3:0 potwierdził naszą dominację. Dużo akcji ofensywnych, ale dobrze prezentowaliśmy się również w obronie. Zasłużone zwycięstwo

- skomentował Tadeusz Krawiec, trener Staru.

Zobacz zdjęcia z meczu

W starciu beniaminków lepszy okazał się Star Starachowice. Kibice, którzy przyszli na stadion w Ożarowie, musieli czekać na gole ponad pół godziny. Worek z bramkami otworzył w 33 minucie Przemysław Śliwiński. Minęło 7 minut i wynik podwyższył Szymon Kot. Ta bramka uspokoiła nieco to spotkanie, ale Star dążył do zdobycia kolejnego gola i zamknięcia meczu, co udało się w 68 minucie. Rzut karny pewnie na bramkę zamienił Konrad Handzlik.