Sukces skarżyskich karateków. Z Sanoka przywieźli 10 medali. Zobacz zdjęcia

Mateusz Bolechowski
Złoty medal podczas turnieju karate w Sanoku zdobyła suchedniowianka Jowita Mazurek ze skarżyskiej Akademii Karate Kyokushin. archiwum
Młodzi karatecy ze skarżyskiej Akademii Karate Kyokushin z powodzeniem startowali w zawodach rozegranych w Sanok Arenie. Z 11 reprezentantów 10 wróciło z medalami.

W ostatni weekend w Arenie Sanok odbył się I Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushin "Byakko Warrior Cup", który zgromadził ponad 200 zawodników z całego kraju. W rywalizacji wzięli udział również młodzi podopieczni sensei Piotra Szlęzaka z Akademii Karate Kyokushin w Skarżysku - Kamiennej. Odnotowali jeden z najlepszych swoich występów. Z 11 startujących 10 osób zajęło w swoich kategoriach wiekowych i wagowych miejsca na podium.