Sukcesy pięściarzy Rushh Kielce

/SAW/
W Bytomiu odbył się międzynarodowy turniej juniorów i kadetów w boksie o Memoriał Leszka Błażyńskiego. Bardzo dobrze wypadli kadeci Rushh Kielce, którzy wywalczyli cztery pierwsze miejsca.

Turniej był bardzo mocno obsadzony - mówi Grzegorz Nowaczek, trener Rushh. - Startowali Niemcy, Białorusini, Czesi, Ukraińcy i Polacy. Z naszych kadetów pierwsze miejsca wywalczyli Krystian Papis w kategorii 54 kg, Sebastian Karyś w 57, Marcin Rak w 63 i Dawid Łakomiec w 70. To był nasz bardzo dobry start, a w klasyfikacji drużynowej zajęliśmy drugie miejsce. Lepsi byli od nas tylko Niemcy - dodał Nowaczek.