Świetny występ sandomierskich karateków

GOP
Dziewięć osób z Sandomierskiego Klubu Karate, trenujących na co dzień pod okiem sensei Andrzeja Orłowskiego, startowało w I Międzynarodowym Turnieju Karate Shinkyokushin dla dzieci, kadetów, juniorów i seniorów w Skarżysku.

Najlepiej spisały się dziewczyny w kategorii -40 kilogramów. Wiktoria Krakowiak była pierwsza, a Aleksandra Walczyna druga.
Wśród chłopców -40 kilogramów drugie miejsce zajął Jan Skobel, a w kategorii do -30 kilogramów trzecią pozycję wywalczył Krzysztof Sierant. W kategorii -50 kilogramów trzeci był Jan Kras.

W grupie senior -80 kilogramów trzecie miejsce zajął Artur Dudek, w kategorii junior -70 kilogramów trzeci był Mateusz Gajda. W turnieju uczestniczyli także Ilona Wrona i Adam Nowicki.