Świętokrzyskie "Echo Dnia" ze Szlachetną Paczką. Nasza...

  Świętokrzyskie "Echo Dnia" ze Szlachetną Paczką. Nasza redakcja przygotowała piękne prezenty!

  (imo)

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Świętokrzyskie "Echo Dnia" ze Szlachetną Paczką. Nasza redakcja przygotowała piękne prezenty!
  Pracownicy "Echa Dnia" w tym roku włączyli się w ogólnopolską akcję Szlachetna Paczka. Nasze pakunki - a tych wyszło niemało - trafią do pięcioosobowej rodziny, której potrzeby okazały się naprawdę duże. Udało się zorganizować panele do domu, łóżka i mnóstwo innych artykułów pierwszej potrzeby.
  Świętokrzyskie "Echo Dnia" ze Szlachetną Paczką. Nasza redakcja przygotowała piękne prezenty!


  - To była praca całego zespołu dobrych ludzi. Gdy wybrałam rodzinę, miałam mnóstwo obaw, czy podołamy temu wyzwaniu - potrzeby rodziny było bowiem ogromne.
  Dwójka rodziców, trójka dzieci. Niewykończony dom, a właściwie jeden duży pokój, w którym mieszka cała rodzina jest bez paneli, bez łóżek. Wszyscy śpią na materacach. W domu jest po prostu zimno. Rodzina potrzebowała zatem nie tylko podstawowych artykułów spożywczych, środków czystości, lecz także - paneli i łóżek. Pomyślałam jednak, że kto jak kto, ale my - duża firma - powinniśmy podjąć to wyzwanie. I udało się - mówi z uśmiechem Maria Mazur, specjalistka HR "Echa Dnia", która nadzorowała całe przedsięwzięcie.

  W przygotowanie ogromnej paczki zaangażowała się cała redakcja. - Każdy przynosił, co mógł i powoli "odhaczaliśmy" listę. Największy problem stanowiły panele. Musieliśmy uzbierać na nie sporo pieniędzy, ale i przez to przebrnęliśmy. Zaangażowali się nie tylko dziennikarze, pracownicy reklamy, marketingu, biura ogłoszeń, IT, lecz także ich znajomi i rodzina. Teściowie koleżanki przyszli nam na ratunek, gdy okazało się, że koszty przygotowania paczki wzrosły... Odzew był naprawdę niesamowity - mówi Maria Mazur.

  Dużą radość sprawiły przede wszystkim prezenty dla dzieci. - Dziewczynki marzyły o kolorowych kucykach. Bardzo poważnie potraktowaliśmy ich marzenia. Oczywiście nie zapomnieliśmy też o słodkościach, artykułach szkolnych i innych upominkach, które każdemu dziecku sprawiają radość. Dziękujemy też wszystkim firmom, które pomogły nam w przygotowaniu tych niezwykłych prezentów - mówi Iwona Walkowicz, dyrektor marketingu "Echa Dnia".

  Specjalne podziękowania kierujemy dla Cukierni Świat Słodyczy, Zbigniewa Niedolaza właściciela firmy Kołdrex, Przetwórstwa Mięsa Zychowicz, hipermarketu Auchan mieszczącego się w Kielcach - bez Waszej pomocy byłoby trudno!

  Prezenty trafią do rodziny z województwa świętokrzyskiego w najbliższy weekend. - Mamy nadzieję, że sprawimy komuś dużą radość. My cieszymy się, że sprostaliśmy wymaganiom, choć zweryfikuje to jeszcze rodzina - mówi Maria Mazur.
  POLECAMY RÓWNIEŻ:  Na te psy musisz mieć pozwolenie urzędnika! To groźne zwierzęta!


  Prezenty dla dzieci na Mikołajki 2018. TOP 10  Rzadko widujesz te znaki drogowe. Lepiej przypomnij sobie, co oznaczają!  Najlepsze seriale 2018 roku. Jaki wybrać na wieczór? Zobacz najciekawsze
  Śladami słynnych filmów i seriali - miejsca, które trzeba odwiedzić! [GALERIA]  Plastik i śmieci zalewają Ziemię? Zobacz niezwykłe zdjęcia z kosmosu


  Czytaj treści premium w Echu Dnia Plus Świętokrzyskim

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Wideo

  Galerie zdjęć

  Polecamy

  Miss Studniówki 2019| Zobacz kandydatki!

  Miss Studniówki 2019| Zobacz kandydatki!

  Mister Studniówki 2019| Zobacz kandydatów!

  Mister Studniówki 2019| Zobacz kandydatów!

  Hakerzy kradną dane ze smartfonów, zabezpiecz je.

  Hakerzy kradną dane ze smartfonów, zabezpiecz je.