To były derby 3 ligi! Pogoń Staszów walczyła z Koroną Kielce. Mamy unikatowe zdjęcia z meczu i z trybun z kwietnia 2004 roku

Dorota Kułaga
Na piątkowy wieczór proponujemy odrobinę piłkarskich wspomnień. Tym razem mamy dla Was w większości nie publikowane zdjęcia z meczu trzeciej ligi pomiędzy Pogonią Staszów a Koroną Kielce z 8 kwietnia 2004 roku. Warto zobaczyć!

Po emocjonującym spotkaniu w trzeciej lidze Pogoń Staszów przegrała z Koroną Kielce 1:2. Bramkę dla gospodarzy zdobył Mieczysław Ożóg w 3 minucie, a dla Korony Piotr Bajera w 44 minucie i Wojciech Małocha w 54 minucie. Spotkanie obejrzało 1500 kibiców.