Tomasz Kuczyński z Rakowa zrobił bukiety dla gwiazd

  Tomasz Kuczyński z Rakowa zrobił bukiety dla gwiazd

  MAREK MACIĄGOWSKI, maciagowski@echodnia.eu

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  O Jezu, jaki piękny, zawołała Doda, gdy Tomasz Kuczyński podczas wielkiego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w warszawskim studiu Telewizji Polskiej wręczył jej wykonany przez siebie bukiet w kolorach orkiestry. Jego bukiety otrzymały także: Maryla Rodowicz, Justyna Steczkowska, Katarzyna Glinka, Maria Szabłowska, bohaterowie serialu "Londyńczycy" a także... minister Radosław Sikorski. Irek Bieleninik i Tomasz Lubert.
  Tomasz Kuczyński obok Dody.

  Tomasz Kuczyński obok Dody. ©Fot. archiwum prywatne

  Tomasz jest florystą, pochodzi z Rakowa. Jego kwiatowe kompozycje, podarowane sztabowi "Echa Dnia" były licytowane w poprzedniej edycji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jak znalazł się w warszawskim studiu telewizyjnym obok Jurka Owsiaka wśród uczestników finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy?

  7 OSÓB, STO BUKIETÓW

  - Na naszym forum florystycznym www.forumkwiatowe.pl zrodził się pomysł, żeby przygotować bukiety dla gwiazd finału orkiestry. Ten pomysł się spodobał, forum znalazło sponsora, który ufundował kwiaty, a naszym zadaniem było przygotowanie kompozycji. W finale uczestniczyła grupa florystów. W siedem osób zrobiliśmy 100 bukietów - mówi Tomasz Kuczyński.

  Obdarowani byli bardzo zaskoczeni gdy podziękowano im za udział w finale orkiestry pięknymi kompozycjami.
  Bukiety Tomasza wyróżniały się spośród innych i bardzo się podobały. - Mieliśmy do dyspozycji bardzo dużo kwiatów i można było opuścić wodze fantazji - mów Tomasz. Moje bukiety były w kształcie serca, wykorzystałem w nich kolory orkiestry: czerwony i żółty.

  FLORYSTA Z RAKOWA

  Tomasz Kuczyński w Warszawie wykonał także jeszcze dwie duże kompozycje do wylicytowania, a także specjalny bukiet - niespodziankę dla żony Jurka Owsiaka, która w dniu orkiestry miała urodziny. To był prawdziwy urodzinowy bukiet z mocno czerwonych kwiatów.

  - Udział florystów w finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy został bardzo dobrze przyjęty. Nasze bukiety były dla wszystkich zaskoczeniem, zostaliśmy zaproszeni do przyszłorocznego finału - mówi Tomasz Kuczyński.

  Florystyką zainteresował się jeszcze w rodzinnym Rakowie. Ukończył krakowskie Liceum Sztuk Plastycznych, obecnie studiuje architekturę wnętrz w Wyższej Szkole Technicznej w Katowicach. Jest mistrzem Polski juniorów we florystyce, reprezentował Polskę na mistrzostwach Europy florystów w Utrechcie. Był najmłodszym uczestnikiem mistrzostw.

  Czytaj treści premium w Echu Dnia Plus Świętokrzyskim

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Gwiazdy bez tajemnic

  Twoje miasto

  Styl życia

  Wideo

  Studniówki

  Miss i Mister Studniówki 2019| Zgłoś się!

  Miss i Mister Studniówki 2019| Zgłoś się!

  Miss Studniówki 2019| Zobacz kandydatki [ZDJĘCIA]

  Miss Studniówki 2019| Zobacz kandydatki [ZDJĘCIA]

  Mister Studniówki 2019| Zobacz kandydatów [ZDJĘCIA]

  Mister Studniówki 2019| Zobacz kandydatów [ZDJĘCIA]

  Sonda

  Czy uważasz, że surowe kary za przekręcenie licznika samochodowego to dobry pomysł?

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Zdrowie i uroda

  Jedzenie i zabawa

  Turystyka