Trzy medale skarżyszczan w Mistrzostwach Polski w kicboxingu w Starachowicach

/RTK/
Skarżyscy kickboxerzy wzięli udział w Mistrzostwach Polski light-kick juniorów i seniorów w Starachowicach. W starszej grupie wiekowe dwukrotnie na podium stawali reprezentanci UKS Relaks.

Brązowe medale wywalczyli: Angelika Kosut i Konrad Szumielewicz. Na uwagę zasługuje złoty medal Kamila Szlęzaka, juniora Akademii Holistycznej ze Skarżyska-Kamiennej. Dla podopiecznego Brunona Sokołowskiego był to drugi w ciągu tygodnia start w mistrzostwach kraju. Poprzednio rywalizował w stylu low-kick w Kleszczowie, gdzie zdobył srebrny medal, teraz stanął już na najwyższym stopniu podium.
Medale skarżyszczan, kategoria do 84 kilogramów juniorów: 1. Kamil Szlęzak (Akademia Holistyczna Skarżysko). Do 55 kilogramów seniorek: 3. Angelika Kosut (UKS Relaks Skarżysko). Do 69 kilogramów seniorów: 3. Konrad Szumielewicz (Relaks Skarżysko).