Trzy przepustki zawodniczek z Podzamcza Chęcińskiego na Ogólnopolską Olimpiadę Młodzieży

/dor/
Patrycja Sperka, Anna Król i Emilia Nartowska ze Znicza Podzamcze Chęcińskie na zawodach Pucharu Polski w Piotrkowie Trybunalskim wywalczyły kwalifikacje na finały Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w zapasach.

Patrycja Sperka na zawodach Pucharu Polski była trzecia w kategorii do 70 kg, podobnie jak Annie Król w 49 kg, a Emilia Nartowska uplasowała się na piątej pozycji w kategorii 65 kg. Dodajmy, że kwalifikacje na finały Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży uzyskiwało pięć najlepszych zawodniczek w każdej kategorii.
Nieźle spisały się zapaśniczki Znicza z rocznika 1998, debiutujące w kategorii kadetek - Gabriela Karyś w 49 kg była dziewiąta, a Natalia Rączka w 56 kg zajęła trzynaste miejsce. Wszystkie te zawodniczki to podopieczne trenera Czesława Zaborskiego.