Uczcili pamięć Hani Terleckiej. Minuta ciszy przed meczem Korony Kielce z Wisłą Płock na Suzuki Arenie [ZDJĘCIA]

Dorota Kułaga
Dorota Kułaga
Przed meczem Korony Kielce z Wisłą Płock w Fortuna Pucharze Polski wszyscy obecni na stadionie minutą ciszy uczcili pamięć Hani Terleckiej, której pogrzeb odbył się w środę w Kielcach.

Mała Wojowniczka zmarła po ciężkiej chorobie. Miała 3 lata. W środę odbył się jej pogrzeb w Kielcach. Przed spotkaniem Korony Kielce z Wisłą Płock na Suzuki Arenie wszyscy obecni na stadionie minutą ciszy uczcili pamięć Hani.

Kibice na swoim sektorze wywiesili też transparent upamiętniający Hanię,

Hania Terlecka z Kielc urodziła się 29 lipca 2018 roku. Niestety po kilu miesiącach zaatakowała ją choroba. Dokonała rzeczy niesamowitych. Sprawiła, że tysiące ludzi zjednoczyło siły, aby wspólnie zawalczyć o życie małej wojowniczki! Takiego zrywu serc w historii regionu do tej pory nie było nigdy. Prawie 6,5 miliona złotych zebrane w nieco ponad 3 tygodnie, z czego 3 miliony w ciągu kilkudziesięciu godzin! Wsparcie dla Hani Terleckiej popłynęło z całego świata. Dzięki temu dziewczynka mogła pojechać po ratunek do Stanów Zjednoczonych, do Ohio. Ostatnio była leczona w Polsce. Niestety, przegrała walkę z chorobą. Zmarła w niedzielę, 19 września.

PZPN podnosi ceny biletów na kadrę

Wideo

Dodaj ogłoszenie