Udany start reprezentantów RMG Boks Ożarów w Zamościu

KAR
Zawodnicy RMG Boks w Zamościu od prawej: Emilia Nowakowska, Zuzanna Zgardzińska, Mateusz Nowakowski i Bartosz Bera archiwum klubu
Zawodnicy RMG Boks Ożarów wzięli udział w memoriale pięściarskim imienia Henryka Paski, który odbył się w Zamościu. Na zawody trener ożarowskich bokserów Krzysztof Gierszon zabrał czwórkę swoich podopiecznych.

Bardzo dobry start zanotowała kadetka Emilia Nowakowska, która zwyciężyła w wadze 46 kilogramów. W finale pokonała jednogłośnie na punkty Ewę Kryk z Bereja Boxing Lublin. Równie dobrze spisała się inna kadetka z Ożarowa Zuzanna Zgardzińska, która triumfowała w wadze 50 kilogramów. W finale zwyciężyła z Klaudią Stać z Gwarka Łęczna, jednogłośnie na punkty.

Z dobrej strony pokazali się także kadeci RMG Boks. Bartosz Bera był drugi w kategorii 66 kilogramów. Drugie miejsce w kategorii 54 kilogramy zajął Mateusz Nowakowski.

- Zawody stały na dobrym poziomie. Jestem zadowolony z tego, jak zaprezentowali się nasi pięściarze - powiedział Krzysztof Gierszon, trener pięściarzy z Ożarowa.